| alexandra125 a întrebat:

Cam ce inaltime ar trebui sa aiba fata perfecta? (pentru baieti)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

5-7 cm sub băiatul perfect

| PainTech a răspuns:

Raspuns personal :
Nu prea conteaza, sunt alte aspecte care mi se par mult mai importante ( atat fizice cat si morale ). Daca are peste ~1.55 sunt multumit.

| ForeverAlone97 a răspuns:

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Depinde de înălțimea băiatului. Fiecare persoană preferă altceva. Ideal ar fi de înălțime apropiată.

| UnholySaint a răspuns:

Pentru fete nu prea e important, daca nu e foarte mica, sub 155, sau foarte inalta, peste 1, 80.
E mai nasol la baieti, cadaca esti sun 1, 75 esti pitic, si cu cat esti mai inalt cu atat esti vazut mai bine.

| Adry05 a răspuns (pentru UnholySaint):

Ba nu, mie de exemplu nu-mi plac baietii inalti