| SkumpiiiAlex a întrebat:

Ce inaltime vi se pare perfecta pentru o fata? Intrebare pentru baieti, dar nu e nimic daca raspundeti!

11 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

1.65-1.70.Cam asta ar fi inaltimea buna.

| ionutzul31 a răspuns:

Cred ca in jur de 1.60 thinking

| Dia a răspuns:

Conteaza inaltimea baiatului, fata trebuie sa fie mai mica decat el, cam asa arata bine oh go on
Scuze ca m`am bagat da nu ma pot abtinelaughing

| BGI a răspuns:

In principal depinde si de inaltimea baiatului. Iti dai seama ca la 1, 90 m ai mei nu merge cu o fata de un metru si-o foaie big grin In cazul meu 1, 70-1, 80 big grin

| CariocaAlba a răspuns:

Eu am 1.78. time out Nustiu ce sa zic, cred ca 1.65 este standard.

| AlexKiddu a răspuns:

1.65-1.70-1.75 mai mult devine girafa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult, etajul 2. Dupa etajul asta, ma lasa genunchii. Trebuie sa coboare ea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| intex22 a răspuns:

Acum depinde si de inaltimea baiatlui.mie mi-ar placea o fata de 1.70...cu picioare lungi...cred ca asta ar fi un standard.tu ce inaltime ai?

| SkumpiiiAlex explică (pentru intex22):

Pai intex22 eu am 1m61 parca, dar nu am decât 12 ani si 6 luni.

| SkumpiiiAlex explică (pentru intex22):

Pai intex 22 eu am 1m61 parca, dar nu am decât 12 ani si 6 luni.