| dina98 a întrebat:

Cam cit ar costa un pisoi de rasa Scottish Fold (in euro, daca se poate)? Difera pretul in dependenta de gen? Voi ati cumpara o pisicuta de rasa fara documentele necesare? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Peste 300 de euro, din cate stiu eu. Nu depinde de gen, insa depinde de persoana care vinde, in general.
Nu as cumpara o pisica de rasa fara documentele care sa ateste acest lucru, fiindca ma pot pacali in felul asta. Cel mai bine este sa ceri documentele respective de la vanzator, pentru a te convinge.