| anonim_4396 a întrebat:

Cam cum arata uniforma la liceul pedagogic Dimitrie Ţichindeal din Arad? Am vazut ca au tricouri in diverse culori visiniu, albastru, poti alege sau? Si eu am suvite vopsite, oare ma lasa la scoala asa?

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"la liceul pedagogic ...am suvite vopsite, oare ma lasa la scoala asa"

dă tu examen, ia-l și APOI pune-ți problema asta (extrem de irelevantă)

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Stii. daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea, te rog frumos sa nu raspunzi. Eu intreb pe cei care sunt la liceul pedagogic dimitrie tichindeal. Stiu sigur ca voi intra acolo, invat destul de bine.

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

" Eu intreb pe cei care sunt la liceul pedagogic dimitrie tichindeal. Stiu sigur ca voi intra acolo"

vom fi colegi?

precis nu, cu halul ăsta de intervenție e clar că nu ai tu "față" de țiki

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Poftim? Ce tot comentezi? Cineva care este deja la liceul ala, poate sa imi spuna cum e uniforma lor, ce-i asa mare scofala? Doamne si fereste

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Pariu că așa va fi?

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Ce va fi asa?

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Recitește a 3 a postare (dacă nici atâta n-ai ințeles, e clar!)

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Ca nu o sa intru la peda sau?

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Greu...

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Pai fi si tu mai directa, doamne si fereste

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Cum spuneam mai sus, recitește sau las-o baltă!

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

"cu halul ăsta de intervenție e clar că nu ai tu "față" de țiki"
... asta ai vrut sa recitesc? Nu ma intereseaza despre ce crezi tu. nu am fata de 'tiki'? Bine, vedem noi.

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Tocmai iți spuneam: NU ne vedem noi!

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Ba, eu nu inteleg despre ce naiba tot vorbesti. Vrei sa spui ca, din cauza pandemiei, nu o sa mergem fizic la scoala si nu ne vedem sau ce tot naiba spui? Oi fi eu neroada, dar spune-mi direct, nu mai ocoli subiectul. Doamne si fereste

| sierra1 a răspuns (pentru Ana903):

Drăguță, du-te și te culcă, ți-e somn și tu nu știi

| Ana903 a răspuns (pentru sierra1):

Da hai serios, spune-mi odata. Ca nu inteleg