| adRiaNOO a întrebat:

Cam dupa cate zile pot sa imi schimb data nasterii pe facebook? fundahappy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand vrei poti sa o schimbi ->>> FACEBOOK - Schimba data de nastere -> Logheaza-te pe facebook ->da click pe numele tau (dreapta sus)->apoi click pe ->Editare profil->modifici data de nastere->click pe Salveaza modificarile! http://www.facebook.com/editprofile.php Succes!

| NUTREBUIENUME a răspuns (pentru neluL):

Nu este adevarat! Eu nu pot sa o schimb, deloc!

| neluL a răspuns (pentru NUTREBUIENUME):

Intra pe pagina ta, da click pe -> DESPRE de sub poza de profil apoi in dreptul la Informatii de baza da click pe EDITEAZA ->schimba data si apoi click pe SALVEAZA.