| LOADING █████████99% a întrebat:

Primul sarut. povestea lui

nu conteaza cat de lunga e ca nu ma plictisesclaughing

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, totul a inceput cand aveam 13 ani(acum am 16 si jumatate), a fost intr-o frumoasa seara senina, eram la colt cu baiatul care mi-a sucit mintile, dar ce stiam euhee hee, credeam ca tot ce zboara se maninca. El avea atunci 18 ani si era genul de baiat mai vorbaret, mai glumet, mai cu tupeu, eu eram ff rusinioasa si cand m-a sarutat prima oara am crezut ca lesinhee hee, mi-era rusine si teama ca ma fac de ras in fata lui, ca habar nu aveam cum sa sarut, dar din fericire nu a ras, si-a dat seama ca nu sunt priceputa deloc. Oricum pe parcurs au urmat multe saruturi, am mai exersat eu de atunci, pot spune ca acel sarut a fost magic pentru ca mi l-a dat baiatul cu care sunt in prezent, dupa 2 ani de la intamplarea cu primul sarut, m-am combinat cu cel care m-a sarutat pentru prima data, acum suntem impreuna de un an si ceva, el e prima si ultima mea iubirehappy.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ne uitam unul la altul. El a venit spre mine...si mai departe iti imaginezi singur/a.

| xibalba a răspuns:

Doh, mai bine nu. A fost dupa balul bobocilor, ploua, cam pe la 2 noaptea. A fost aiurea, stangaci si nu mi-a placut. Probabil pentru ca persoana s`a dovedit a fi un idiot, mai tarziu.

| nobody_9468 a răspuns:

Cu fostul meu vecin, eram "impreuna" si cand ne'am intalnit prima data m'a luat in brate, ma tot pipaiasad nebunulaughing. a inceput sa ma sarute, doamne ce scarbos mi s-a parutlaughing si dupa aia m'a intrebat daca poate sa puna mana pe sanu meulaughing si am plecatsad

am ajuns in casa, el ma tot suna, deci ma simteam violata, seriossad
am si plans...pana la urma peste o ora i'am raspuns la telefonsad si i'am spus ca m'a luat prea repede si mi-a spus el"phai tu mi'ai spus aseara ca esti m'ai timida si am spus ca iti place"laughing

dupa'aia nu ma m'ai saturam de elwinking

baftawinking

| georgiana a răspuns:

Primul sarut a fost in clasa a 7-a, cu un baiat mai mare ca mine, care bineinteles era `invatat`. El era din alt oras si ne vedeam foarte rar, venise la un vecin de al meu, caci pe atunci locuiam la bloc.Prima data cand venise nu mi se parea simpatic si radeam cu fetele de el.Noi jucam voley in fata blocului, iar el a venit la mine si mi-a cerut numarul de telefon, nu i l-am dat, apoi a venit vecinul si cu greu a reusit sa ma convinga sa il dau.
Zilele treceau si noi vorbeam tot mai mult la telefon, prin mesaje. Mi-a spus ca o sa vina sa ma viziteze si imi trimisese un mesaj cu ziua in care ne vom reintalni.Eu eram la scoala si nu stiam cum sa fac pentru a ma intalni cu el, deoarece el putea sa vina dimineata si trebuia sa plece pana seara.
Imi venise o idee, sa ma prefac ca sunt bolnava si sa nu ma duc la scoala in ziua aceea. M-am trezit de dimineata si ma vaitam la mama ca ma doare maseaua si i-am zis ca nu ma duc pentru ca ma simt rau.Parintii au plecat la munca, sora mea la scoala, iar eu am ramas singura. M-am imbracat si am fugit la gara, la locul intalnirii si acolo a avut loc `marea minune`...Am sta un timp cu el, iar cand am revenit acasa, m-am spalat cu sapun, parca imi era rusine de gestul meu.Asta a fost povestea mea, dupa acel sarut ma gandeam in fiecare zi la el...

| daniDeeDee a răspuns:

Aiaiaiiiiii...nu mi-a placut deloc. big grin a fost foarte scarbos.hee hee

| aisha01eu a răspuns:

Eram la un concert cu prietenul si eram foarte curioasa laughing. Si el la fel asa ca s-a apropiat de mine. Prima oara am ezitat, dar apoi in mijocul unei melodii parca era Ma potrivesc numai cu tine sau ceva de genul asta s-a intamplat. Se pare ca m-am descurcat binisor ca prind repede laughing.

| LOADING █████████99% explică:

Mai multe raspunsuri va rogbig grinbig grin

| scumpikxa a răspuns:

A mea e foarte scurta. Aveam 13 ani. Stateam in mijlocu clase vorbeam cu niste prietene. Si vine un tip la mine. Eram indragostita de el. si el era de mine si toti stiau dar noi tot negam si nu ne credeau da noi le ziceam ca is prosti daca ei cred ca ne place unu de altu. No si cum ziceam vine la mine si eu nici nu il observ si ma ia in brate si ma pupa. Totu s-a intamplat intr-o secunda. Si toti au observat. Io eram shocata si impietrita. Si cand mi-am revenit lumea inca se uita la noi si eu i-am tras o palma si apoi i-am sarit in brate si l-am pupat si eu. Tocmai aunci intra si dira (de bio) si ea tot zicea ca este ceva intre noi inainte si cand ne-a vazut au inceput (si ea si colegii) sa aplauge si sa strige urale pentru ca ne-am dat pe brazda si ne-am pupat... A fost MAGIC