| 4827 a întrebat:

Cand apare revista "cool girl posters". plzzz ajutati-ma. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Inca nu a aparut revista Cool Girl Poster! Cred ca apare luna asta! Uita-te pe site'ul revistei sa vezi cand apare! Daca aflu ceva iti spun! Bye!

2 răspunsuri:
| sorana_8635 a răspuns:

Hei. Revista nu are o anumita data cand apare.Le-am trimis un mail celor de la CoolGirl si mi-au spus:
Buna,
nu stim exact cand apare urmatorul numar special POSTER. Te anuntam cand
vom afla si noi. Pana atunci, sper sa-ti placa posterele oferite cadou
lunar, impreuna cu revista. Daca ai sugestii, scrie-ne pls. Tot aici.;
happy cand apare am sa te anunt. Paa!

| Brendix a răspuns (pentru sorana_8635):

Buna. scuze de deranj dar as vrea sa te intreb daca m-ai putea anunta si pe mine cand apare... uite email-ul meu : toth_brigitta_97@yahoo.com... mersi.