| anemona18ida a întrebat:

Cand ati avut primul/prima iubita? cu adevarat, adica sa implice si relatii sexuale?

2 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Buna. Sincer am avut la prieteni o gramada dar niciunul "nu a fost instare" sa ma aduca "in pat" sa facem dragoste tongue
Doar cu ultimul si actualul meu iubit am ajuns dupa 5 luni sa facem petting, dar atat nimic mai mult! Acum avem 6 luni de relatie si deja vreau sa incetam cu tot si sa redevenim cum am fost.
Aaaa apropo am uitat sa mentionez ca mai am putin si fac 19 ani big grin

| NikiNicole a răspuns:

Eu cred ca indiferent de experienta altora, decizia o poti lua doar in functie de relatia ta. Nu exista o vasta anume, nici o data limita :) poate te ajuta sa citesti si aici http://copii.viatameaunjocserios.ro/articole/despre-sex/