| BellyGiggling a întrebat:

Cand devine o fata, femeie?
Atunci cand este dezvirginata sau cand ii vine prima data ciclul?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când îi vine prima menstră, o numim domnișoară; după primul contact sexual o numim femeie.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dupa ce ai avut primul contact sexual, din acel moment eşti femeie.
Te pup!

| Irinami21 a răspuns:

Daca iti vine ciclu la 10 ani (cum se intampla in zilele astea) nu poti sa zici ca esti femeie la 10 ani!

| gabytza2013 a răspuns:

Cand ii vine ciclul cred ca nu mai este copil este domnisoara.si cand se dezvirgineaza este femeie.

| Nume3 a răspuns:

Cand este dezvirginata

| Clari34 a răspuns:

Cand este pregatita:*