| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Cand e Hallowenul cine il tine la scoalasadcu colegii si noi faceam asa pana ce profa ce facea cu noi s-a mutat de la lik nostru >deciiibig grinsi in ce va costumati anul acestahappysi anii trecuti in ce va-ti costumathappy

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai inca nu m-am gandit big grin. Dar poti sa-ti dau cateva idei:
-vrajitoare
-dovleac
-magician
-fantoma
-mumie
-stafie

etc.

| AnneXp a răspuns:

Halloweenul este pe 31, dar probabil toti il vor face vineri, 29.
Eu, anul acesta ma costumez in vrajitoare.Anul trecut nu am facut Halloweenul deoarece eram clasa a 4-a si invatatoarea nu a vrut.
Machiajul meu de Halloween este:
http://www.youtube.com/watch?v=ER5zerKxk_8
Poate vorbesti si tu cu colegii sa il tineti la unul din voi acasa.Ar fi foarte distractiv.
Sa ma anunti cum a fost.
Have fun!
Byeee!:X