| Sabryy a întrebat:

In ce va costumati de haloween?
Dar anul trecut in ce v-ati costumat?

5 răspunsuri:
| Ally99 a răspuns:

Pai,anul trecut am fost vrajitoare si am castigat locul 1! Anul asta vreau sa ma fac diavolita! Bafta la un costum cat mai inficosator!

| Callme a răspuns:

Paaaaithinking Anul trecut mi-am comandat un costum fffff dragut, nu mai stiu exact ce eralaughing
Iar anul asta ma gandesc la Cleopatra.stii, pare destul de usor sa te machiezi si sa te imbraci ca ea

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Pai anul trecut m-am costumat in regina faraon dar anul acesta vreau in vrajitoare dar tu in ce vrei?

| Sabryy explică (pentru STeEaaNuuTtTzZz):

Eu inca nu m-am hotarat, dar am resurse: masti, haine muuulte.
Anul trecut am fost pisica. Dar c iti trebuie ca sa fii faraon?

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns (pentru Sabryy):

Pai casa fii regina faraona un costum cumparat de faraon machiaj iti trebuie si o coroana ore coroana big grin succes