| Soriinax a întrebat:

Cand eram mai mica ma jucam cu verisorul meu un joc cu niste masini intr-un oras din America presupun, si cand intrai in alte masini venea politia si te urmarea. si puteai sa-ti alegi ce tip de masina vroiai si etc.

Stiu sigur ca nu era vorba de GTA sau Need for Speed.

Imi puteti spune cum se numeste?

Funda!

4 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Habar n-am, poate te-ai jucat online, desi chiar suna ca si GTA sau NFS.
Oricum, daca nu il gasesti, cauta alte jocuri ca s-au facut o gramada numai anul asta!
Daca ai nevoie de... indrumare laughing in privinta jocurilor, trimite-mi un mesaj cu id tau.
By the way: Esti gamerita sau?

| Soriinax explică (pentru sophieLY):

Scuze, n-am mai intrat pe TPU.
Nu era online, stiu ca verisorul meu il avea pe PC si l-am intrebat dar zicea ca a uitat cum se numeste.
Nu cred ca "gamerita" e cuvantul potrivit thinking big grin

| Sadop a răspuns:

Sigur nu era GTA cu SAMP?

| Soriinax explică (pentru Sadop):

Nu cred ca era GTA, adica nu aveam un om care conducea masina, era doar masina thinking si conduceai prin oras, si alte chestii...