| TVD13 a întrebat:

Cand eram mica mi-a placut de un baiat foarte mult da el nu impartasa aceleasi sentimente mai tarziu in clasa a 7 a a inceput sa se dea la mine si chiar am stat vreo doua saptamana impreuna da nu-l mai placeam dar totusi ma simteam bine cu el apoi nu stiu ce s-a intamplat ca nu am mai vb...acum nu se mai poarta la fel da se uita la mine frumos si-mi zambeste... Oare ma mai place?:S pentru ca eu cred ca maa indragostesk din nou de el

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei yoana:*! Probabil.Incearca sa vorbesti cu el fata in fata. Intreaba-l/spune-i tot ce te nelinisteste pe tine.Probabil te mai place dar nu stie cum sa iti spuna.Probabil nu mai are atata incredere in el insusi.Bafta:*

| ingerash_7863 a răspuns:

Mda...eu cred ca te place dar se crede prea "smecher" ca sati sp in fata asta este parerea meabatting eyelasheswinking:*

| Ariyana a răspuns:

Hey,Yoana.Da,eu cred ca te place, doar ca nu vrea sa iti arate prea puternic asta.Eu zic sa intri cu el in vorba, pentru ca daca te vei indragosti de el, mereu apare alte "bagacioase" si trebuie sa pui repede ghearele pe eloh go onlaughing. Vorbeste cu el ca si cu cel mai bun prieten si o sa vezi ca o sa te placa si mai multwinking. Succes!
FUNDITAbatting eyelashes?

| tixytix a răspuns:

Draga Yoana
sincera sa fiu, nici tu nu sti ceea ca vrei
adica trebuie sa te hotarasti daca chiar iti place de el sau nu.el poate te considera o prietena mai aproapiata.depinde de ce fel de baiat e. daca intr-adevar vrea sa mai fie cu tine.asteaptal.ai grija ca nu cunva sa incepi sal iubesti si el sa nu te bage in seama
sau sa te indragostesti de alt baiat.
mult succes:X