| EllyEllu a întrebat:

Cand este ziua portilor deschise la liceele din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| coolgeo98 a răspuns:

Si...eu sunt a8a(presupun ca si tu) si nu stiu de asemenea zi, mersi.
Din cate am vazut pe net sunt zile diferite, depinde de liceu:
unele pe 13 aprilie, altele pe 20 aprilie(cam prin luna lui aprilie)

| EllyEllu explică (pentru coolgeo98):

Am intelrs, imi poti spune unde ai gasit pe net, pentru ca vreau sa aflu mai multe. Mersii mult!

| coolgeo98 a răspuns (pentru EllyEllu):

Pai,am scris mai multe licee pe google, de exemplu:
Liceul media-ziua portilor deschise etc.
mersi pentru fundita

5 răspunsuri:
| ioana0013 a răspuns:

Depinde ce licee te intereseaza..Cand eram a 8-a, I-am ales liceul cat mai aproape... Zilele liceelor (cel putin Creanga ) sunt prin mijlocul lunii martie-cel tarziu sfarsitul lui aprilie...

| Zuzazozo a răspuns:

Depinde de fiecare liceu in parte, aceasta zi difera.