| Gickanho a întrebat:

Stie cineva cand e sau cand a fost ziua portilor deschise a liceului Ion Barbu din Bucuresti (sector 5)?

2 răspunsuri:
| Inovssakura a răspuns:

Salut :*:*:* sunt anda si sunt si eu din ion barbu! ce coincidenta, nu ma asteptam. ziua portilor deschise a fost tin minte intr-o vineri cand au venit copii de la cor! a fost mai. au fost copii care au cantat si a fost scena aia de teatru cu baiatul ala Dan. o stii cumva pe shaorma? big grin

| Ioanantonia a răspuns:

Si eu sunt din barbu.in clasa cu anda.cat de tarerolling on the floor