| Evelinmariaa a întrebat:

Când fac sex pentru prima data imi va curge sânge? Intreb ptc am auzit ca altor fete nu le-a curs. Si cum e cu durerea?

1 răspuns:
| Elena_Delia_1998 a răspuns:

La unele fete nu le curge, la altele dupa o durata de timp de la act, iar la altele nu, iar durerea nu e incat simti ca mori daca nu esti excitat te doare putin mai mult iar daca esti simti putina durere de la ruperea himenului dar stii cum se spune"durerea se transforma in placere"