| KiduTtZzAa a întrebat:

Sunt noua prin zona si doresc sa va intreb ceva!
Cand o faci prima data si iti curge sange [ma refer la fete]
Si nu te opresti sa te cureti continui sa o faci
Se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic. Bineinteles, trebuie sa faci dus dupa actul sexual. Dar nu e nevoie sa te stergi atunci imediat tinand cont de faptul ca sangele acela e in cantitate mica. Sper ca a folosit prezervativ, nu?

2 răspunsuri:
| Cocheta a răspuns:

In prima noapte curge o cantitate de siinge foarte mica aproximativ.4-5 picaturi si daca nu te cureti nu e nimic... e normal ca contactul sexual sa continuee... iar dupa ce ati terminat imediat in baie kiss

| KiduTtZzAa explică:

Ms de ajutor>:d