| Allegria a întrebat:

Cand faceti cu cineva o poza...cum stati? happy

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pai. Daca sunt prietena cu aceea persoana o iau in brate, o pup, ma pun in spatele ei si ma prefac ca o imping sa mearga, ma prefac ca vreau s-o strang de gat, ma intorc cu spatele la ea, o privesc direct in ochi, ne intoarcem cu spatele si punem mana una pe fundul celeilalte[genul de poza care mi-e rusine s-o pun pe hi5. laughing ], ne tinem de mana sau formam o inimioara cu degetele, si mai sunt...

P. S. Fetele nebune nu au leac! laughing) si sper ca te-am ajutat. happy

| cristi202 a răspuns:

Nu conteaza pozitia. Doar in picioare si in pozitia de drepti nu! Pt ca am totusi o inaltime respectabilahappy: 2, 02m!happy

| Pupily92 a răspuns:

Depinde de persoana cu care fac poza si de starea de spirit care o am atunci. cu prietenele mele cand fac cate o poza ne vorbim dinainte cum sa stamhee hee zambim, stam suparate, ne strambamhee hee kiss

| NoNameToday a răspuns:

Pai, daca este un prieten apropiat.in fel si chip.nebunesc.iar daca e cineva pe care tocmai l-am cunoscut.cat mai sexy.cu un aer aparent, zambesti. ochii iti stralucesc.indrepti spatele, sanii inainte iar fundul inapoi...si gata pozalaughing

| Allegria explică:

@cristi202, nu sunt departe de inaltimea ta!laughing

| Rebecca86 a răspuns:

In spatele camerei foto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una langa alta
Spate in spate

| andyeyes99 a răspuns:

Intrebare e cum sta aparatul in fata mea si eu in spatele lui pentru ca nu fac poze

| andreea_1149 a răspuns:

Http://oana-onita16.hi5.com eu asa stau in poze:P...cand am chef de poze stau cum imi vine at mie:)) si tu sa faci la fel ...papa