| AlexutzaAlexaAle a întrebat:

Cand îl intrebi pe un baiat,cu (,) care esti prieten si tineti legatuta,iar pe facebook îl intrebi care e parerea lui despre mine si el zice ca esti DE TREABA SI AMUZANTA.Iar el stie ca îl placi,si dupa o zi îi spui ca.l iubesti(ADICA ÎI SPUI CUVANTUL CU >"T"-TE IUBESC)si el nu zice nimic.Iar cand îl intrebi daca mai vrea sa vorbeasca cu tine el zice cs msi vrea! CE INSEAMNA, CA TE PLACE SAU NU?! DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS... :* :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu pot sa iti zic exact, insa baietii in general nu sunt foarte predispusi sa isi manifeste emotiile. Uite intreaba-l fara frica: " Vrei sa iesim undeva candva?"
Daca merge, merge, nu risti nu castigi.

| AlexutzaAlexaAle explică:

Dar am doar 12 ani... Unde vrei sa.l invit?!