| nicoleee30 a întrebat:

Cand imi recomandati sa fac sport : la 12, la 15 sau la 18? Adica dupa micul dejun, dupa pranz sau dupa cina?

Răspuns Câştigător
| etmiky a răspuns:

Dimineata si seara happy
dimineata dupa 30 min de la micul dejun, si seara dupa 30 min de cine.
! foarte important sa mananci cu 2 ore inainte de culcare. happy
recomandat este sa mananci la ora 18, la 18:30 te duci la sport,si daca chiar ti se face foame dupa aceea, mai poti manca, dar doar cu 2 ore inainte de culcare!