| InVPent a întrebat:

Cand incepe noul sezon din bona mea e un vampir.Am auzit ca s-a terminat sezonul 1.

Răspuns Câştigător
| KentLieTequila a răspuns:

Sezonul 2 incepe in 5 Aprilie. Funda?

8 răspunsuri:
| Carastoian_Sabina_1990 a răspuns:

Incepe in aprilie

| Flöricicä a răspuns (pentru Carastoian_Sabina_1990):

Oameni buni, peste tot pe net am vazut ca abia a inceput pe 29 iunie in America, despe ce vorbiti voi ca incepe in aprilie?

| Xtadelo a răspuns (pentru Flöricicä):

rolling on the floor

| Flöricicä a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce.i de ras? laughing am cerut doar explicatii, ca pe TPU multi am vazut ca au zis ca incepe in aprilie in Romania si abia a aparut in iunie in America laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru Flöricicä):

D-asta si radeam laughing

| Carastoian_Sabina_1990 a răspuns:

Buna! bona mea e un vampir incepe in 6/10/2012.noul sezonhappy

| CristinaaCrs a răspuns:

Nu are cum sa inceapa pe 5 aprilie pentru ca e joia. Incepe intr-o sambata din luna Aprilie