| AmphetamineGirl a întrebat:

Cand incepe vacanta intersemestriala?!big grin

7 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Incepe pe 7februarie si se termina pe 14big grin

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Dupa cum bine stii miercuri(5 ianuarie 2011) incepem scoala, iar pe 28 ianuarie 2011(intr-o vinere) luam o saptamana vacanta intermestriala.
P. S Sper ca te-am ajutat!

| Stelutssa a răspuns:

Cursurile vor fi ţinute până pe 28 ianuarie, iar în perioada 29 ianuarie -6 februarie, elevii se vor afla în vacanţa intersemestrială.

http://www.realitatea.net/......18840.html

| Nikk96 a răspuns:

Vacanta intersemestriala — sambata, 29 ianuarie 2011 — duminica, 6 februarie 2011

| newperson4him a răspuns:

Hei. Incepe in 31 ianuarie.big grin Si dupa, scoala ipece pe 7 februarie.winking

| KiMi_6003 a răspuns:

Incepe pe 28 ianuarie si se incheie pe 6 ferbruarie big grin

| originalgirl a răspuns:

Pe 28 ianuarie.