| Rayyy a întrebat:

Cand incepe vacanta intersemestriala si cat dureaza? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Theda a răspuns:

Incepe pe 29 ianuarie si se termina pe 6 februarie 2011. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

8 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Vacanta intersemestriala — sambata, 29 ianuarie 2011 — duminica, 6 februarie 2011

| Anonim693 a răspuns:

Buna! incepe pe 29 ianuarie si tine pana pe 6 februarie.deci este vacanta de o saptamanasad. sper ca te-am ajutatkiss

| xXIonutXx_4465 a răspuns:

Incepe pe 31 ian. dureaza 7 zile pana 7feb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ xXIonutXx
Vacanta incepe pe data de 29, cum spune Theda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 29 si se termina pe 6 februarie.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta incepe vineri 28 ianuarie, si se termina pe 6 februarie seara crying((. Nu vreau la scoala... URASC SCOALA...

| doKKz a răspuns:

La sfarsitul lu Ianuarie. Adica pe 31 care pica luni. Daca avem noroc ne da pe 27 candpica vineri si este pana pe 7 beruarie. Sper ca te-amajutat big grin
funda?

| rares10 a răspuns:

De pe 29 ianuari pana pe 6 februariwinking