| mateinitu a întrebat:

Cand incerc sa imi fac un cont de insta imi apare eroarea asta: Sorry, something went wrong creating your account. Please try again soon. Ma ajuta cineva? E urgent

2 răspunsuri:
| Dumy3321 a răspuns:

Poți sa vorbești cu cineva sa ți-l facă și îți da parola și numele contului ...Asta mi s-a întâmplat și mie poate sa meargă sa ti-l faci singur după un timp...

| BaepsaeAsuki a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi aplicatia, dupa care fii sigur ca introduci un nr de telefon sau email valid, pe care.l poti accesa.