| iulia199714 a întrebat:

Cand incerc sa instalez internet explorer mi se restarteaza calculatorul. de ce? si cum sa fac sa il intalez?

Răspuns Câştigător
| janynefeaver a răspuns:

Internet Explorer nu mai este valabil. Din cauza aceasta ti se restarteaza calculatorul. Incearca sa instalezi Chrome, Opera sau Mozilla. Succes.

2 răspunsuri:
| AleWhatever a răspuns:

Internet explorer? straight face gave you been living under a rock? foloseste chrome.

| iulia199714 explică (pentru AleWhatever):

Imi trebuie internet explorer pentru a intra pe un site special fiindca nu merge sa intru de pe alt browser