| Silvia_Mihaela_1994 a întrebat:

Cand intru pe Facebook nu pot vedea poza de profil a prietenilor? Oare de ce, există o rezolvare? Pozele ce le primesc pe messenger nu le pot vedea, de ce?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reseteaza FB-ul ca au fost modificari la ei.

| Silvia_Mihaela_1994 explică (pentru Violleta2022):

Am dat actualizarea lor dar nu merge zice ca sistemul e actualizat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci, o prima problema este ca nu poti sa vezi poza de profil a prietenilor? Adica atunci cand intrii pe pagina ta de Facebook, dai la prieteni, selectezi un prieten si selectezi poza lui de profil, NU merge sa o vezi?

Si a doua parte, nu prea am inteles aici ca... lipseste o virgula pe undeva, dar nu prea imi dau seama pe unde. Nu poti sa vezi pozele ce le primesti pe Messenger?

| Catrice a răspuns:

Mai șterge și tu din cache, poate n-ai memorie...