| anonim_4396 a întrebat:

Cand iti face controlul medical la academia de politie te dezbraca de tot, de tot? sunt fata

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

La baieti sigur da, la fete nu stiu big grin

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si care e problema? daca e sa te dezbraci, te vede tot o femeie laughing sau un barbat (dar numai doctori te pot vedea) deci? nu vad problema, atata timp cat te vede o femeie doctor/barbat, nu trebuie sa iti fie rusine, barbatu ala doctor a vazut mai multe trupuri goale decat am vazut toti de pe TPU laughingin total

| rebeca a răspuns:

Depinde de la doctor, la doctor.
Oricum ideal ar fi sa ai sutien pe tine, nu doar tricou sau bustier. Ideea e să reușească să vadă coloana foarte bine.

| sublime89 a răspuns:

Da, aia n-ar fi normal, clar laughing Hopefully not.

| ElectronicSound a răspuns:

Nu cred, probabil ramai doar in sutien si chiloti. norocu tau ca n uesti baiathee hee))