| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti! Nu stiti cum e la controlul medical de la liceul militar, adiga gen daca ii dezbraca de tot pe baieti si ce se intampla acolo? Si inca ceva : inviorararea se face si iarna la bustul gol?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu te dezbraca de tot big grin ramai in slip, boxer ce ai tu pe tine! Iar inviorarea se face in pantaloni si tricou sau ce ai tu mai subtire happy

| p2o3g4a5n6 a răspuns (pentru lpavel):

Si dusurile sunt cu apa rece si la comun?

| lpavel a răspuns (pentru p2o3g4a5n6):

Din cate am auzit alea erau pe timpul lui ceasca acum totul e normal! happy

| lpavel a răspuns (pentru p2o3g4a5n6):

Si sunt la comun dar stai calm ca nu prea e pe invers niciunul, aia nu aleg armata ca e prea barbatesc pentru ei big grin