| vampyre a întrebat:

Cand mergeti la un party, la club sau la discoteca, ce bautura va binedispune? big grin ma refer la alchool, nu vreau raspunsuri de genu (eu nu beau), daca nu beti nu raspundeti., si nu ma refer la alchoolul in exces, stiu ca majoritatea tineretului consuma si as vrea sa stiu cam ce preferinte aveti, fundita bineinteles, celui(sau celei)care are preferintele mele big grin, sau asemantoare big grin
Deci?

Răspuns Câştigător
| Maria_5356 a răspuns:

batting eyelashes hmm.eu de obicei cand merg pe undeva cum ai mentionat tu. club sau chefuri. imi place sa beau tequila, vin, votka :X

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In rarele cazuri, cand consum alcool, imi comand "Campari Orange", "Sex on the Beach" sau un vin alb demisec.

| Dreamin a răspuns:

Cokteilllbatting eyelashes cel may bunn happy love struck toate gusturile laughing
=p~

| MariaO a răspuns:

Buna!
Vodka si rom big grin

| pjr a răspuns:

Pai sambata cand merg la club beau 100 de exclusiv si 2-3 beri

| FLoryN122 a răspuns:

Vodka cu energizant sau cu suc de mere/portocale/suc de rosii, daca nu. wisky

| Axxy007 a răspuns:

Un vin alb demisec cu apa minerala rece.

| sopy93 a răspuns:

De inceput 3 shoturi de tequila o carafa de vin dupa vreo juma de ora un shot de stroh 80grade daca inca nu m-am luat 100 de whisky si 2-3 beri cu paiul cand ajung acasa comand o pizza si iau 3 aspirine inainte de culcarrebig grin PS:dimineata sa ai cola langa tinerolling on the floor