| AddictedToMDMA a întrebat:

Daca e cineva pe aici, care asculta " REP " ( dar, va rog, fara fanii lui Puya... ), ma refer la UNDERGROUND din Romania. Aici e locul unde putem vorbi mai detaliat, despre preferinte. Cine se aseamana cel mai mult cu preferintele mele, are o funda de la mine.

7 răspunsuri:
| Puffu a răspuns:

Nimeni Altu`, Mafia, Spike, Cedry2k, CTC, Bitza, Nane, Guess, Grasu, Veritasaga, Parazitii, Maxi, Blaziny, L Doc, Cabron etc.
Ti-am zis cam ce ascult eu happy
Sanatate si Respect!

| AddictedToMDMA explică:

@Zburlyk " Si hip-hop-ul n-a murit // e-n coma tragic " - Doc - Scapat de sub control 2010. N-o sa moara niciodata, avem prea multi poeti care nu sunt cunoscuti si merita mult mai mut!

| AddictedToMDMA explică:

Nu cred ca-i ascultat CuvinteCeVindeca... Cedrea

| ChristineW a răspuns:

Nimeni altu', La Familia, Marijuana...
Din pacate cand cantau ei in 98 de abia ma nascusem ( 17 dec 98 )
Oricum aceasta este muzica care a murit...

| ChristineW a răspuns:

rolling on the floor)) ai dreptate dar sincera sa fiu nu cred ca se mai trezeste din coma

| ihaterain a răspuns:

Eu ascult Guess who, Spike, Cedry2k si DOC stiu ca o sa tii se para dubios dar asta e adevarul big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e intrebarea? http://minilink.ro/bt