| alyy_3147 a întrebat:

Cand o fata e virgina si vrea sa isi inceapa viata sexuala cu parteneru ei ce parere are parteneru ei ca e virgina?:d

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Io cre' ca parteneru' ei are o parere foa' buna vizavi de fata virgina care este...

sa trecem la lucruri serioase.deci...depinde de fiecare barbat in parte.majoritatea(din cauza orgoliului) isi doresc ca partenerele lor sa fie virgine, insa poate unii nu au pretentii si nu-i intereseaza.

am incheiat citatu' care este.

| Filip_9704 a răspuns:

El va crede ca esti o fata la locul ei, cuminte, iar asta nu e tot timpul pe placul baietilor laughing sfatul meu este sa nu te descurajezi laughing