| dragutza a întrebat:

Cand rostesc cuvantul iubire la ce va ganditi in clipa urmatoare?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sincer...Simt o emotie puternica...si ma gandesc la cineva care nu merita.straight face

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La un sentiment foarte placutlove struck

| inna a răspuns:

La pisiiiiiii.

| cioko19 a răspuns:

La iubitul meulove struck!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

La iubitul meu.

| DonGiovanni a răspuns:

La o mare inima.

| StaRmAgiC a răspuns:

La baiatul care mi-a frant inima..si totusii ink mai am sentimente pentru el...sad

| Helene a răspuns:

Ma gandesc la iubb meu. Apoi nu stiu la un sarut poate. Oricum din "iubire" se intelege un sentiment frumos, o legatura de inimi si opinii. PWP

| MiSskAt-xx a răspuns:

La prietenul meu, evident!laughing
blushing

| BabyRosse a răspuns:

La pisoiul si mama mea big grin

| BaddieBae a răspuns:

La familia mea si la dulceata pe care o iubesc: pisoiul meu Tommy.Si la iubirea mea care nici nu stie ca exist.sad

| pofolete16 a răspuns:

La cel pe care il iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că mă iubești și ești la picioarele mele. devil Hai, mai rostește-l încă o dată, 'pliiiz'!