| cosmy1993 a întrebat:

Cand se afla duminica inaintea sambetei?

7 răspunsuri:
| Bibiancabibi a răspuns:

Cand esti beat laughing

| 4l3x a răspuns:

laughing niciodatalaughing

| allllll a răspuns:

laughing).cand cauti in dictionar...D e inainte de S

| passenger a răspuns:

Cand o cauti in dictionar laughing

| Andre_7309 a răspuns:

Din cate stiam eu, americanilor le incepe saptamana cu "Sunday"...deci,atunci e duminica inaintea sambetei.

| MajorAsshole a răspuns:

Pentru faptul ca sunt 7 zile in saptamana si saptamanile se repeta intr-un ciclu infinit, intotdeauna duminica va fi inaintea sambetei si dupa ea.

| gabiforstory a răspuns:

Mereu.Si sambata este inaintea duminicii si invers.Deoarece cand este Duminica, urmeaza luni marti... pana la sambata.deci exista si cazu asta.si la americani incepe de duminia ziua da si la noi e un caz de duminica inaintea sambetei fundabig grin?