| anonim_4396 a întrebat:

Cand se pune busuioc sub perna? Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Chocolateeee a răspuns:

In seara de boboteaza si se zice ca o sa iti visezi sortitul, deocamdata nu am incercat happy dar unele persoane zic ca functioneazabig grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De la boboteaza am tot incercat timp de un an.mie nu mi-a functionat straight face poate era defect laughing

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Astazi. adica, in seara asta. si eu am fost intr-un parc si o baba mi-a dat busuioc, si a zis sa nu uit ca in seara asta cand ma culc sa pun busuiocul sub perna

| crynys a răspuns:

Diseara cand te culci

| Anesia27 a răspuns:

In noaptea asta. big grin Bafta la vise!

| avrika07 a răspuns:

Ai intirziat >in seara sfintului Andrei!

| Alexys12 a răspuns:

In seara asta.Trebuie sa tii post negru