| emy91 a întrebat:

Cand se pune busuioc sub perna?

Răspuns Câştigător
| Passions a răspuns:

Se spune ca în aceasta seara.[5 ianuarie 2012] dar ca sa se întâmple.ce se întâmplalaughing adică cică sa visezi persoana cu care te căsătorești, trebuie sa fii ținut post negru azi happy. kiss!

2 răspunsuri:
| Allecss a răspuns:

In seara aceasta!

Mai poti face si niste turtele cu multa sare si sa le mananci seara, dar dupa ce mananci nu trebuie sa mai bei apa![ de aceea se pune mai multa sare pentru a visa ca ursitul/ursita iti aduce o cana cu apa ]

| Allediana90 a răspuns:

Acum seara...5 ianuarie 2012 big grin sper ca te-am ajutatwinking