| AllForOne a întrebat:

Cand se termina greva profesorilor?

4 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Ooofff daca as sti ma enerveaza si pe mine asa de mult cu greva astasad

| madaluhsha a răspuns:

Cu profi astea nu stiu se mai termina greva, dar eu am noroc pentru. ca la mine la scoala nici nu a inceput grevahappy.

| Arianna$ a răspuns:

Cica maine mergem la scoalasad...Nu este chair sigur, un amic mi-a spus asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a spus o colega ca luni.Pentru ca a vorbit cu driginta ei, dar acum nici nu mai stiu ce sa cred credeti-ma. Oricum eu ma duc luni cel mai sigur.Chiar daca am inceput astazi 2 absente nu strica