| ~AleXa~ a întrebat:

E adevarat ca pe 5 mai e greva a profesorilor?happy

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nup.Am vrea noilaughing.

| fluturas a răspuns:

Nu am auzit de nici-o greva confused

dar as vrea sa fie pentru ca dau test la bio din toata materia laughing test pe care l-am amanat vreo 3 saptamani confused laughing si in 5 mai ar trebui sa-l dam big grin

| Rukhsandra a răspuns:

Sa fie pe 6 mai ca am teza la chimie rolling on the floor)...

| Ana a răspuns:

Eu n-am auzit nimic de vreo greva.

| madalicious a răspuns:

Nu mai este, pentru ca a fost amanata. Uite aici un articol : http://www.realitatea.net/profesorii-intra-maine-in-greva_510496.html Dar este ziua barbatului, atunci. :)

| OanaG a răspuns:

Nu

| Ilusion :X a răspuns:

Da? laughing n-am auzittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand madalicius vorbeste prostii, articolul dateaza din aprilie 2009. Profesorii nu fac greva, pe 5 mai se intra iar in discutii cu Ministrul Educatiei (un t. pit), in schimb functionarii publici vor boicota Guvernul Romaniei happy