| Meandjustme a întrebat:

Cand un tip continua sa te jigneasca desi nici nu prea te cunoaste, ce inseamna dupa opinia voastra?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca merita o mica razbunarehee hee

| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca e superficial. Acesta e genul de om de care trebuie sa te feresti in viata. Nu trebuie sa te intereseze prea mult pentru ca nu vrei sa ai de-a face cu el vreodata sau cu altii de genul lui. Incearca sa te feresti de el si traieste-ti viata in mod normal alaturi de prietenii tai. Sunt multi care te jignesc fara niciun motiv doar pentru ca esti diferit. Niciodata nu am putut suporta oamenii care te eticheteaza de la o prima intalnire sau cand nici macar nu a avut ocazia sa poarte o conversatie cu tine. Sunt oameni pe care nu ii cunosti dupa ani si ani desi ai crede asta.

| Silvia a răspuns:

Că e un cretin care trebuie evitat şi pocnit cât mai repede.

| Veve :X a răspuns:

Pai am auzit odata la RadionSantz ca asta inseamna ca vrea sa-ti atraga atentia, ca te place sau ca tine la tine un pic mai mult decat tine la alte fete, Dar in opinia mea acei baieti sunt niste prost crescuti care cred ca le stiu pe toate cand de fapt e vai de steaua lor oh go on ei se cred mari ``barosani`` chatterbox si cred ca prin limbajul lor atrag fetele oh go on nici pe departe laughing

app laughing ``RadioSantz`` de fapt sunt berfele spuse de altii care cred ca sunt perfectiwinking

| Pupily92 a răspuns:

Ca e un badaran cu care nici nu ar mai trebui sa vorbesti.winking

| gabriela a răspuns:

Ca este un prost crescut, ca e fara caracter si nu merita sa fie bagat in seama!

| iauru a răspuns:

Pai vrea sa te intristeze, sa te supere ca doar n-o fi atat de prost sa creada ca te-ar putea impresiona daca te jigneste
nu-l baga-n seama se satura el

| alexunder12 a răspuns:

Badaranie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca este un tampit. Stie ca esti cu cateva trepte mai sus decat el, iar asta il enerveaza, probabil. Ar vrea sa-i dai atentie, dar nu stie sa se comporte. Un taran! laughing