| anonim_4396 a întrebat:

In opinia voastra ce inseamna sa fii un fan infocat? ( al unui cantaret de exemplu ) chiar sunt curioasa happy

Răspuns Câştigător
| daniellle a răspuns:

Să fii un fan înfocat consider că înseamna să îţi placă în mod special, foarte mult, de fapt, de persoana respectivă sau trupa respectivă în caz că este vorba de muzică.
Înseamnă să iubeşti practic ceea ce omul respectiv face, sau pur şi simplu să îl iubeşti pe el pentru felul lui de a fi. big grin
Nu am fost vreodată o fană înfocată ca să pot spune cu exactitate cum este, probabil dacă aş fii fost mi-ar fi venit mai uşor să îmi spun părerea legat de asta.
Dar aşa, per ansamblu, înseamna să admiri, să placi în mod special pe cineva, sau ceva.
În cazul unora se poate numi chiar obsesie, dar doar în cazul unora. big grin
That's what I think.

| Marrythenight a răspuns (pentru daniellle):

Da, asa e. Se poate numi si obsesie. Cazul meu laughing

2 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Bu7na. Inseamna sa mori dupa el...