| andra4u a întrebat:

Ce inseamna sa fi perfect in opinia voastra?

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Înseamnă să fii plictisitor şi arogant pentru că ştii totul şi viaţa ţi se pare foarte neinteresantă.
Este superb că noi nu suntem perfecţi, greşim şi, totuşi, ţelul nostru este întotdeauna să fim mai buni, să avansăm şi să devenim mici experţi.
Xoxo.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumusete interioara.Omul care e frumos in interior e perfect deci inexistent

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Salut Andra.Pai eu nu cred ca exista ceva perfect.Pentru ca daca tie ti se pare perfect, poate pentru mine nu este.
Bafta!
Te-amkiss

| lollopop a răspuns:

Perfectiunea pentru mine...Inseamna sa`mi placa mie...
Daca imi place, inseamna ca`i perfect pentru mine...big grin
tongue

| DeadAngel a răspuns:

Nu exista asa ceva, dar sa fi tu insati fara sati pese de ce spun ceilalti si sa faci ce-ti place, sa fi bun generos, cam asta sa ai un syflet impacat
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii tu. Sa fii natural.

| wadmarius a răspuns:

Nu inseamna nimic, pentru ca nimeni nu'i perfect. happy