| loveahhhh a întrebat:

Cand unbaiat iti spune ca te place sa tine la tine ca esti imp pentru el etc si alteori iti spune ca lui nu ii pasa ca ca niciodata nu o sa iti spuna ca te iubeste si daca e adevarat si daca nu si. tu nu stii exct ce vrea de la tine pentru ca azi iti spune tot e simcer cu tine iti spune ca te place ca... si maine itit pune exact opusul... ce sa intelegi din toate astea?

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Nu conteaza, ignora-l.

| Kaℓi a răspuns:

Nu ai ce sa intelegi. E instabil si dificil si baietilor le sta tare rau sa fie asa.

| carhartt a răspuns:

Baietii in general sunt orgoliosi.
Sunt baiat si stiu ce zic. Tin la tine etc. Dar suntem prea orgoliosi ca sa spunem cuvintele astea siropoase.
Asa suntem noi, nesimtiti.
Si nu o zic in mod ironic, chiar suntem!

| denismaria92 a răspuns:

Ignora-l si o sa iti dai seama, de fapt, ce vrea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inteleg ca nu stie ce vrea si se joaca cu tine. Daca te respecti, trimite-l la plimbare, spune-i ca nu esti o marioneta. Fata draga, un baiat care tine la tine, trebuie sa te respecte.

| y0nutz3ly a răspuns:

Ignora-l sau s-a plictisit de tine sorry

| rrroxy a răspuns:

Ca de fapt pentru el esti un moft mai bine renunta la idee de a avea ceva impreuna si ignora-l daca te place va insista.

| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

E mincinos. Daca te iubeste cu adevarat, nu isi permite sa iti spuna a 2-a zi ca nu te mai iubeste. Ori place doua fete in acelasi timp, si cand ii merge cu ea, se cearta cu tine, si cand nu ii merge, iar te iubeste.