| tewutu a întrebat:

Cand v-a parut mai rau cand ati terminat scoala generala, liceul sau facultatea?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi-a parut rau nici cand am terminat scoala generala si nici cand am terminat liceul, ci dimpotriva. Cat despre facultate, sunt convinsa ca se va intampla la fel.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi-a parut rau cand am terminat liceul

| MaliciousDeath a răspuns:

Am fost ok dupa ce am terminat scoala generala.Mai naspa a fost dupa ce am terminat primul an de liceu, c-am ajuns sa regret c-am dat la colegiul respectiv.
La facultate inca nu's, dar cand ma gandesc la ea, deja ma ia cu migrene.Asta in situatia mea actuala.Cine stie cum va fi peste doi ani...

| sebby27 a răspuns:

1.dupa vreun an
2.niciodata
3.inca nu e gata

Răspuns utilizator avertizat
| MrUnknown a răspuns:

Cand am terminat liceul, categoric.
Sunt cei mai frumosi ani din viatawinking.