| Schatten a întrebat:

Cand va aparea "Aleasa" din volumul "Casa Noptii" scrisa de P. C. Cast?
Am doar primele doua volume si le-am luat de pe acelasi site insa nu spune nimic despre data aparitiei cartii a treia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat pe chat cu cei de la litera si mi-au spus ca in februarie... Acum nu stiu ce sa spun... Si eu o astept cu nerabdare!

27 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Nu stiu exact data dar am inteles ca apare in martie, anul acesta.happy

| LightBlue a răspuns:

Am si eu o intrebare...
le-ai comandat dupa site sau le-ai downloadat?

| Schatten explică:

Daca nu observati, mesajul este postat de acum un an ^^ asa ca nu are sens sa mai raspundeti acum, stiu si eu ca a aparut, oricum.multumesc celor care mi-au raspuns cand a trebuit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am luat primele doua volume, numai ca eu le-am cumparat din magazin, dar oricum am auzit ca poate o sa apara luna asta sau luna viitoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau a 3 carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le am pe cele 2. o astept p a 3, nu stiu cand apare ca o vreau si eu... nu zic exact cand zic ca va aparea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde ai luat primele 2?blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am a treia carte. in format pdf. dar are cineva primele 2?*in romana* YM: x.boooo@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista intotdeauna si varianta de a le cumpara de pe net.dezavantajul pentru unii poate fi acela ca romanul este in engleza, dar puteti sa incercati pe amazon.com sau barnes&noble.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe ceva site ca trebuie sa apara pe 9 sau 11 martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Am primit raspuns de la editura ca in luna martie apare cartea nr 3 (Chosen), in septembrie 4 (Untamed) si pana la sfarsitul anului se asteapta sa lanseze si cartile 5(Hunted) si 6 (Tempted). In State, luna viitoare apare cartea nr. 7 (Burned). Si din cate am inteles de la cei de la editura, autoarele au semnat un contract pentru 9 carti cu editura americana. Lectura placuta in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de al treilea volum ca de aersad insa astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... a aparut! Intr-un final! Astept cartea asta din ianuarie. Am terminat Tradarea intr-o zi si abia asteptam sa citesc Aleasa. Intra pe www.litera.ro si cumparo online sau daca ai o librarie Diverta in apropiere o poti gasi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sigur dar trebuie sa apara. eu m-am saturat sa astept si am facut rost de ele in egleza de toate 6.id meu e dirty_daiana daca vreti pot sa vi le trimitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca a aparut:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au o am cauta in librari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit primele 3 volume dar nu stiu cand apare al patrulea(infruntarea). Stie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! imi ziceti si mie va rog de unde sa iau in format pdf, macar primele 2 vol?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleasa a aparut de mult, eu am comandat-o de pe net. Astept Infruntarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm pe bloguri se spune ca a aparut dar nu stiu ce sa cred al 4 volum Infruntarea apare in septembrie 2010 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut ca eu o am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, cartile astea...se pot gasi format pdf sau PC cum eu zice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut

| olivian_4312 a răspuns:

A aparut

| andreyuta a răspuns:

Nu stiu exact, dar apare sigur anul acesta

| krystyn a răspuns:

Mai, am gasit niste videoclipuri...pe youtube...omg eu nu stiu ce sa mai credsad, asa arata ea,? ei bine idul meu este: xkrystyn vbhappy sa va arat si voua, nu cred ca e adevarat, ei bine.big grin