| Zoey1Smile a întrebat:

Stie cineva ce se intampla in episodul urmator in Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Pai in episodul urmator Mara cred ca ramane fara bani si vrea sa vanda casa. Apare Sandu si el zice ca le convinge pe fete sa mearga cu el.Andrei vrea sa lucreze pentru Jeoni cred ca pentru bani, dar se bate cu cineva cine nu stiu dar cred ca tot unul din oamenii lu jeoni. Vlad isi sarbatoreste majoratul si toti se joaca cu sticla si iata ca liviu o saruta pe ioana iar andrei sa cearta cu ea si sare la bataie la liviu. Apoi ancuta il vede pe Vlad in pat cu alta doris cred. Eu cred ca bogdan ia pus droguri in bautura lui Vlad si el nu si-a dat seama ce face.http://www.youtube.com/watch?v=-NSmjD2s7F0

| daienush a răspuns (pentru Vampiress):

Doris cine e?

| Vampiress a răspuns (pentru daienush):

Doris e aia cu care vorbea rafael in episodul9 inaine de impuscatura. Eu nu sunt sigura ca cu ea insa toti zic ca e ea

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uită'te pe youtube sau pe protv. ro. Asta ca să găseşti toate detaliile.
Succes!

| thecakeisalie a răspuns:

Vor face un bine omenirii si vor muri toti.