| RockAngelZ a întrebat:

Cand va incepe Sezonul 4 din H2O? Nu inteleg nimic! spuneti-mi o data exacta! Funda!

Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Nu stim exact undeva scrie ca o sa fie in alta parte ca nu dar ceea ce stiu exact este ca inca s-a apucat de filmari si aproape au terminat va aparea in 2013 un serial aproape identic cu aceste doar ca nu e cu aceeasi actori se numeste Secretul Insulii Mako tot cu 3 sirene si cu puteri pentru mai multe informatii lasati-mi mesaj (Funda big grin? )

10 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu exista sezonul 4.

| Madalina_7770 a răspuns (pentru Elvina):

Ba exista sezonul 4 cauta pe net si o sa vezi

| Madalina_7770 a răspuns (pentru Elvina):

Mda ce sa zic... acolo nu scrie ca nu este si sezonul 4, in caz ca nu sti ce inseamna Dublaj inseamna ca e tradus in romana, dar in caz ca nu esti informat o sa existe si sezonul 4.

| Elvina a răspuns (pentru Madalina_7770):

Stiu ce inseamna dulaj. Uite aicihttp://en.wikipedia.org/wiki/H2O:_Just_Add_Water

De unde stii tu ca sunt 4 sezoane? Vezi in viitor?

| Madalina_7770 a răspuns (pentru Elvina):

Mai...deci da daca vad sau nu in viitor e pb mea, dar in caz ca u nu rasfoiesti reviste si nu citesti e pb ta, eu am citit in multe reviste in care spune ca va exista si sezonul 4! degeaba imi dai pagini de pe internet ca si eu pot face una sa scriu ce vreau acolo asa ca taci si asteaptaoh go on

| RockAngelZ explică:

Exista "draguta" in caz ca nu ai vazut scrie pe internet si am vazut si videoclipuri dar trebuie sa astepti ca unii oameni asteapta nu se grabesc! tongue tongue

| daniel16super12avatar a răspuns:

Am aflat ca insula maco e cea mai misteriuoasa insula pe ea sa gasit o sirena si cind au luat-o de jos sub ea scria maco de aceia sa filmat pe insula maco si se numea Mako e o super insula voi pleca si eu acolo

| narvalion a răspuns (pentru daniel16super12avatar):

Nu exista insula Mako.Am vazut pe youtube cum se realizeaza serialul si insula Mako este alcatuita din vegetatia din Coasta de Aur din australia.Fiindca acolo se filmeaza, ia conul vulcanic este facut din recuzita.