| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| VannEe a răspuns:

21 decembrie 2012

| Qxigen a răspuns:

Abia astept :X. Am un stack de grenade in beci, pe iubita mea "Loraine" langa mine(Yugoslavian M76 Sniper Rifle, 8MM) mai trebuie sa cumpar niste gloante si sa vina de fapt cred ca ar fi mai sigur un stack de c4. Pana vine ma hotarasc euhappy.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Am citit pe un site ( a scris el ) ca o sa vina vara viitoare. Sper sa fie asa

| maria11579 a răspuns:

Am inteles ca vine in aprilie 2011.

| H4cK3r a răspuns:

| Andre95 a răspuns:

CAnd va veni eu voi fii pe Intercontinental cu un sniper

| Geronimo9234341 a răspuns:

Du-te tu la el...sa scapam de tine! Cu tot cu el happy

| sweetgirl_2938 a răspuns:

A vnt dejalaughing Sta la me akas...

| DoRu a răspuns:

Mda... Nici nu cred ca esti fan Justin Bieber! Ti-ai scris numele gresit "LoveJusyinBieber" asa "Justin Bieber".
Am sa vb cu el pe skype despre asta. Am sa-l interb cand vine in Romania!

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Am promis oamenilor de pe arcadeprehacks ca o sa-l lovesc cu un battleaxe si asa voi face

| Kazumy a răspuns:

Din partea mea sa nu vina niciodata

| Gaby10 a răspuns:

Am vazut la stiri ca vine in 2011, dar nu stiu cand ca nu am ascultat tot materialul, intra pe site-ul antenei 1 si cauta! Sigur ai sa gasesti!

| asdfghjklmnb a răspuns:

Am auzit ca el va veni in Romania, dar nu ca sa cante si ca sa ajute copii saraci.(asa a zis la stiri)

| ChishyyAlle a răspuns:

A fost deja in Romania! Funda?

| evelina_3448 a răspuns:

Vine in data de 23 februarie 2011.Crede-ma ca am intrat pe google, mi-a luat mult, dar macar am gasit.

| Alice180297 a răspuns:

Deci in 2010 sigur nu vine.sad Speram ca la anul.love struck

| Cashleen a răspuns:

Oare o fi auzit de Romania?big grin

| PrivateGod a răspuns:

Pana vine JB, in Romania, toti fanii lui o sa treaca de varsta de 10 ani.In concluzie, o sa vina degeaba!happy

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Aoloo sper sa nu vina asta strica toata inustria de melodii tot rappu e la putere

| Madutza_9991 a răspuns:

Stai sa-l sun si sa discutam... peste 30-40 de ani e bine? Poate mai cheleste si elhee hee

| PinkNightmares a răspuns:

Anu aasta in 2011 am auzit la tv ca vine sa ajute oamenii saracikiss

| ViViAnALaNa a răspuns:

Ha ha ha ha laughing. Nu sunteti in pas cu zvonurile...Are 17 ani si i s-a ingrosatr vocealaughing Deci daca vine va face playbacklaughing

| AnnaGrohl a răspuns:

Justin Biber are voce de fata prima data am crezut ca e o fata cand l-am auzit la radio. nu as merge la concertele lui nici daca mi-ar da tot aurul de pe TERRA. mai bine la Rihanna, Snopp Dog, Lady Gaga nu la copilasi laughing. pana si porcusorul meu de guineea canta mai bine decat "fetita" aia... O sa vina cand o sa iesim la pensie...nici macar nu sti ca exista tara asta.

| Minty a răspuns:

Nu stiu... dar stiu ca o sa vina Bon Jovi prin Iunie...nu ca v-ar interesasad

| Dolofănica a răspuns (pentru Minty):

Ba ne interesează. ( cel puțin pe mine. )

| RainDrop a răspuns:

Baaa, trebuie sa imi iau munitie in caz ca vine!

| Minks a răspuns:

Peste 5 minute, asteapta-l la avion!

| Stefy_4126 a răspuns:

S'a dat ieri la stiri despre concerte printre care se gasea si Justin Bieber, din cate am inteles s'ar putea sa vina la vara la concert in Romania, s'ar putea si Lady Gaga, ...si altele! Funda?

| RwoarrxKandii a răspuns:

Ca sa te conving ca vine in 2011 in romania uite http://twitpic.com/1ckgab/full
sper ca ti-am fost de ajutor :X
app si eu imi doresc sa vina :X

| RwoarrxKandii a răspuns:

In primavara anului 2011 va face un tur in absolut TOATA Europa love struck deeeci... day dreaming