| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu big grin Cauta si tu pe google niste informatii despre venirea lui in Romania. Poate gasesti pe acolobig grin

| ColoradoM a răspuns:

Nu cred ca vine mai avem de asteptat, ork daca ar veni sar trezi cu 4 fani la concert, nu e prea cunoscut in romania. e criza nu prea are lumea bani de concerte.

| Alexa_8816 a răspuns:

Pff` si eu sunt fana jn:X:X:X:X:X... Din cate am auzit vara asta va veni...cred,big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Când o să înveţe să cânte.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Maine love struck

| Alex_2741 a răspuns:

Pfff ati inebunit pe JB straight face. mai bine spuneti cand vine un Snoop Dogg in romania? :X :X :X :X :X sau un Paul Van Dyk?big grin

| Anileda a răspuns:

Din cate stiu eu JB nu cred ca vine in Romania deoarece vrea sa se duca in state mai bogate decat tara noastra, de astfel Germania, Anglia...deci nu prea cred ca va veni el in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu vina!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cine este acesta? thinking

Pa, pa.

| Brotacel a răspuns:

Tot o vedeta dinalea de la HollyWood cum ar fi: Hannah Montana, Jonas Brothers, Selena gomez etchee hee?

| ΔH a răspuns:

Atunci cand o sa aiba timp de spitalizare.

| sallysirop a răspuns:

Nu vine... sa fim realisti. dc ar veni aici? si eu imi doresc, dar din pacate nu vine momentan, deci... asta e

| adrian_7273 a răspuns:

Nu apuca sa sa coboare din avion si cativa baietasii o sal aranjeze mai mult ca sigur.

mama ce mas mai distralaughing
oricuum baiatu ala (nu stiu seamana cu o fata dar fie ii zic baiat) nu prea stie sa cantehappy

| Petronela a răspuns:

Din pacate nu cred ca vine, si eu sper sa vina dar nu cred ca se poate.

| unione a răspuns:

Sper ca niciodata!

| Alice180297 a răspuns:

Deci in 2010 sigur nu vine.sad Speram ca la anul.love struck

| Ralucka_7047 a răspuns:

In augustsmug love struck

| Smileee a răspuns:

Eu am auzit ca ar veni in 2011... adica anul viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zicea in revista popcorn acum 2-3 luni ca s-ar putea sa ajunga in vara asta si pe la noi prin tara ar fi f. ff. marfa cred ca as fi prima la concertul lui.eu am auzit de el inaintea voastra eu stiam de el de prin decembrie si el a aparut pe posturile de muzica ale noastre de-abia prin aprilie-mai. oricum ce conteaza. atata timp cat e dragut mumos are o voce de milioane chiar daca umi il considera o fetita.

| RwoarrxKandii a răspuns:

Ca sa te conving ca vine in 2011 in romania uite http://twitpic.com/1ckgab/full
sper ca ti-am fost de ajutor :X
app si eu imi doresc sa vina :X

| Andrelutssa a răspuns:

Nu stiu dar tbr sa vina cat mai curanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni cu siguroanta ori in buc. ori in const. dar asa cum noi am auzit de america asa si JUSTIN BIEBER a auzit de romania.eu as fii sigur in 1 rand ca sa-l vad si sa-i atnig mainile lui cele minunate, delicate.fine,fermecatoare,etc.asa cum voi fanele exasperate vreti numai averea si faima cuceritorului inimii mele eu pot sa ma descurc cu banii dar el aaaaa este un inger cazut pe pamant mie la un baiat imi plc de obicei doar inima lui+sa ma plc.asa sunt eu cu eu cu justin bieber. i-am trimis-o si lui justin bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni cu siguroanta ori in buc.ori in const.dar asa cum noi am auzit de america asa si JUSTIN BIEBER a auzit de romania.eu as fii sigur in 1 rand ca sa-l vad si sa-i atnig mainile lui cele minunate,delicate.fine,fermecatoare,etc.asa cum voi fanele exasperate vreti numai averea si faima cuceritorului inimii mele eu pot sa ma descurc cu banii dar el aaaaa este un inger cazut pe pamant mie la un baiat imi plc de obicei doar inima lui+sa ma plc.asa sunt eu cu eu cu justin bieber.i-am trimis-o si lui justin bieber.

| SheCanFlyy a răspuns:

@ adrian, bine ca stii tu sa canti :*, sa ma anunti, cand te vad si eu pe tine in topu bilboard 1 si pe marile ecrane, inconjurat de mii de fane, si anuntama cand o sa ajunga albumu tau al doilea dupa stevie wonderwinking, ma anuntii, daa? te astept :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Numele meu e alex din botosani.Asi vrea sa vii tare mult la mine acasa str.este alexandru cel bun pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Am citit pe un site ( a scris el ) ca o sa vina vara viitoare. Sper sa fie asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun pariu ca mai avem mult de asteptat.cred ca habarnare de Romania, dar nu este adevarat, are foarte multi fani aici... daca ar veni lar surprinde si pe el.nu stiu ce sa spun.tot caut pe google dar nimic.pe situl oficial spune doar despre un turneu in america care se va termina cu doua zile inainte de craciund, deci revin la ce am spus mai avem de steptat...sorry,rilly sorry.

| Minks a răspuns:

Peste 5 minute, asteapta-l la avion!