| Roxanicabc12 a întrebat:

Cand Vine Justin Bieber La Noi In >Tara?(Romania)big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu inteleg de ce va luati de cei calora le place JB? Mie personal nu-mi place, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma andresez cu injuraturi celor care le place!
Si app de intrebarea ta: Nu cred ca va veni in tara, dar informeaza-te de pe net. Poate va avea un turneu si ne va vizitabig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxiiiiiiiiiiiii):

Habar n-am cand ai postat asta dar a venit acum un an jumate cam asa asrata pe toate stirile la un concert in Bucuresti si a donta nij ce bai pe orfani big grin deci nu mai va veni prea curand

15 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Probabil ca nu foarte curand.

| Piuliță a răspuns:

Mâineeesad
Sa.ti dea tie un autograflaughing)
Huooooo!

| aia a răspuns:

Niciodatalaughing)

| Roxanicabc12 explică:

App.Fundalove struck

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Niciodata deoarece stie ca daca vine syo ia fff.raaaauuuu.Deci daca biberon citeste asta ii dau un sfat:NU CALCA NCIODATA PE AICI!

| luisaaa a răspuns:

Romania a avut "O SANSA" de a-l aduce pe jb! el afacut un site unde erau toate tarile dr Romania a fost pe locul 25! acum din noile proiecte am auzit ca va veni (organizatorii nu sunt foarte siguri) in 2012 poatewinking

| DreamAutopsy a răspuns:

29/mai/2012
Știu din surse sigure laughing

| mODIN a răspuns:

NICIODATA! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un zvon ca vine … chiar vreau sa fiu OLLG big grin

| Conner a răspuns:

Cand o sa vrea

| xxGhost99xx a răspuns:

Pe 32 decembrie 2099, de Pastele Cailor, Biberon va veni in Romania. In rest, manelistu' ala NU ar trebui sa calce p'aci!

| bianca19995 a răspuns:

Justin Bieber nu va veni inRomania deoarece noi nu vrem un ratat asa de mare ca el!

| andreea4alexad a răspuns:

Justin Bieber va veni in Romania in anul 2013 in Aprilie.

| xJustOrange a răspuns:

Niciodata rolling on the floor