| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

In 2011 la varabatting eyelashes

| Ana_6509 a răspuns:

Când o să înveţe să cânte.

| Eღilia62 a răspuns:

Cand a zbura porcu'!

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ma pis pe moaca lui whistling

| Smileee a răspuns:

Eu am auzit ca ar veni in 2011... adica anul viitor!

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Hei! Am auzit ca Justin Bieber vine in Romania in aprilie, sa dea un concert si sa ajute copii orfanilove strucklove strucklove struck

| vladvlad23 a răspuns:

Sa ramana acolo ca a primit o sticla in cap nu cred ca mai vrea mai mult de 200.

| Alex_2741 a răspuns:

Pfff ati inebunit pe JB straight face. mai bine spuneti cand vine un Snoop Dogg in romania? :X :X :X :X :X sau un Paul Van Dyk?big grin

| DarkDream a răspuns:

Vine el asteaptal numa ca o sa vina pana face 50 de ani si atunci o sa vina iti zic eu laughing

| Alexxutsa a răspuns:

Never ever laughing

| hSh3ad a răspuns:

Vine cand o stie sa vorbeasca romana laughing

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Cand va termina de facut pachete pentru orfanii de la noi din tara laughing

| Andreutzzyk a răspuns:

Vine in 2011 in rol de act de caritate pentru cei orfani din Romania., stiu sigur a dat la stiri in seara asta! Funda?:*:*

| doKKz a răspuns:

Stiu eu cand vine laughing Niciodata rolling on the floor

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Maine love struck

| andrada a răspuns:

Nu stiu daca vine dar daca o sa vina, merge sigur in bucuresti. Si asa cum au mai zis si altii cand coboara din avion e batut de niste baietii, dupa aia vine vreo fata crizata si sare pe el, iar la concert vin 5 fani toti si la sf incep sal huidue

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cine este acesta? thinking

Pa, pa.

| Brotacel a răspuns:

Tot o vedeta dinalea de la HollyWood cum ar fi: Hannah Montana, Jonas Brothers, Selena gomez etchee hee?

Răspuns utilizator avertizat
| Douapunccteunics a răspuns:

Vara asta o sa fie : „hai la biberoaneee omuleee"laughing

Sincer cand o sa invete sa cante nu sa chiuie!

| eDDy a răspuns:

Salut,

Calcaral trenu, nu il suport sa il rada cineva in somn in cap!

Bafta!

| sallysirop a răspuns:

Nu vine... sa fim realisti. dc ar veni aici? si eu imi doresc, dar din pacate nu vine momentan, deci... asta e

| vanny2000 a răspuns:

I love Justin Bieber and he's songs! Nu stiu cand vine dar abia astept!

| Florinaa14 a răspuns:

Buna! acest mesaj e scris pe data de 3. 1. 2010 luna aceasta sau luna viitoare vine in Romania la Bucuresti sper sa iti fiu de ajutor eu am auzit asta la talevizor dar scrie si pe Google numai daca vrei sa cauti poti gasi dar sa stii ca se gaseste foarte greu si pe Google sper ca am fost de ajutor :d

| PinkDea a răspuns:

Nu cred ca se oboseste unul ca el sa vina in Romania tongue

| Ralucka_7047 a răspuns:

In augustsmug love struck

| AndiNyctophilia a răspuns:

Mai bine n-ar mai veni, atata timp cat sunt eu in tara asta.

| Adiinna a răspuns:

In martie

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Vine in 2011 in mai.

| BlackRainbow a răspuns:

Nu ştiu! Probabil când i se va urî cu viaţa!
Şi totuşi să sperăm că niciodată! =)
Decât dacă nu cumva îţi doreşti şi tu sa îl vezi cu faţa umflată şi vânătă!
Sper că te.am ajutat ( realizez că nu! rolling on the floor )

| cOnTexT a răspuns:

Cand nu il mai ajuta Usher sa faca totulwinking