| Lalala a întrebat:

Justin Bieber vine in romania?:O

Răspuns Câştigător
| Licurici_1572 a răspuns:

Nu.era un concurs la care oamenii votau din toate tarile si ce tare avea cele mai multe voturi castiga.si justin merge sa concerteze in acea tara. dar din pacate Romania a iesit pe locul 53sad
si eu il ador pe justin bieberlove struck.
fundita?:d

13 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Daca are curaju sa vina... sa mai folosesc si eu sniper-ul din debara.

| adi4ever a răspuns:

Atunci trebuie sa ma pregatesc sa cumpar oua si rosii

| Alice180297 a răspuns:

@ Lorealy. Romania a fost pe locul 50... Da in fine laughing La anul vine in RO.:p

| Nimic special a răspuns:

Asa mah sa fii dotat cu rosii si oualaughinglaughing oh go on...asa se pare ca o sa apara si in frumoasa noastra tara de c**at.

| ionutzz1994 a răspuns:

Sper ca nu, ca va fi crimalaughing

| BlueBaby a răspuns:

@ BRO-a dreak gramatica cu nebunu care-a inventat-o- nu l-as mancarolling on the floor)))) as face toxiinfectie alimentara in puii meistraight facestraight face m-as duce numa' pentru a arunca cu ceva legume stricate in eldevildevil

| Casandra a răspuns:

Sa speram ca nu...ar putea sa fure toate fetele de la baietilaughing

| AndreeaJB a răspuns:

Nu.am citit in bravo ca rasp este ca nu are d gandsad si mie imi place :Xmuult:X. pup

| AndreeaJB a răspuns:

La anul si presupun ca in bucuresti pentru ca e capitala...am inteles ca un bilet cu acces in ulise costa cam 3 mil 400happy

| AlexSala a răspuns:

Oh, God. ce blestem.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Ma doare undeva daca vine justin bieber in Romaniawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine ca ne crede canibali si ii e fica sa nu-l bagam intr-o oala la fiert cu morcovi si sa-l mincam laughing

| KatherinePierce1864 a răspuns:

Da...va veni, dar nu in bucuresti ci in timisoara. fundita?